Het huis op de rots en het huis op het zand

Gepubliceerd op 12 maart 2023 om 16:25

Op zondag 12 maart was er een Pannenkoekenparty (oftewel de PPP) in ´t Lokaal in Arum. Het onderwerp was de gelijkenis van het huis gebouwd op de rots en de man die zijn huis bouwde op het zand. Het verhaal werd uitgebeeld door Tytsje Hibma met figuren terwijl de kinderen aandachtig luisterden. Daarna gingen we knutselen en tenslotte gingen we pannenkoeken eten. het was een hele gezellige middag in Arum.

Voor de volgende keer in april willen we een  gespreksavond met de ouders houden. De datum wordt vastgesteld in de speciale appgroep hiervoor. Heb je belangstelling en wil je meedoen meld je dan bij ds. Marco Roepers marco@roepers.net , 06-23991340  of bij Mariska de Boer, 06-34744772

Reactie plaatsen

Reacties

Er zijn geen reacties geplaatst.